Слінг та слінгоносіння

З появою на світ дитини в молодої мами розпочинається нове життя. Це життя відрізняється від її попереднього і несе в собі як радощі так і певні труднощі. Одна з головних складностей це мобільність мами з дитиною і проблема вільних рук. Людство весь час замислюється про те, як краще вирішити ці проблеми. На сьогоднішній день дитячих переносок існує багато: так звані «кенгуру» з твердою спинкою, різні сумки-переноски, звичні візочки а також слінги.

Слінг (англ. sling — перев’язь) – це одне з найдревніших пристосування для перенесення маленьких діток. В кожного народу були свої традиції (слов’яни носили в подолі або хустці) загальний принцип у всіх був однаковим: забезпечити дитині природну позу і можливість бути біля мами, відчувати її тепло і захист, а мамі при цьому можливість весь час мати дитину біля себе, задовольняти всі її потреби, і при цьому не забувати про себе та інших членів сім’ї.

Пропонуємо вам на нашому заняті більше дізнатись про слінг та слінгоносіння:

-         що таке слінг

-         історія слінгоносіння

-         чим слінг відрізняється від кенгуру

-         види слінгів та положення дитини в них; вікові обмеження для їх використання

-         основні правила слінгоносіння

-         лікарі про слінги

-         де можна придбати слінг і отримати кваліфіковану консультацію по слінгам або переглянути відео інструкцію по намоткам слінгу

та ще багато чого цікавого про слінги.

Запис на заняття за тел.. (0362) 43-98-63, 097-645-60-89.