"Щасливі разом"

Запрошуємо вас на щотижневі заняття «Щасливі разом»

«Щасливі разом» - це цікаве, веселе та корисне проведення часу всією сім'єю в Монтессорі центрі розвитку дитини «Умка». Коли вся родина разом - це здорово! Спільне дозвілля зближує. У будні дні малюк бачив тата чи маму лише вранці і ввечері? Вихідні пройдуть по-іншому. Задоволення отримають всі! Відпочинок всією сім'єю - це завжди подія і справжнє свято.

У вирі повсякденного життя ми часто забуваємо про те, що сім'я - головна в житті і основна школа, в якій разом з дітьми вчимося й ми, дорослі. Вчимося поваги один до одного, розуміння, турботи і любові.

Наші заняття направлені на зміцнення міжособистісних відносин в сім'ї. Сімейне дозвілля сприяє гармонійному розвитку кожного члена сім’ї, підтримує позитивний психологічний клімат, зміцнює подружні стосунки, налагоджує взаєморозуміння між батьками та дітьми. Повноцінне проведення часу дозволяє кожному члену сім’ї бути цікавою особистістю для своїх близьких, розвивати духовну єдність з ними.

На заняттях ви зможете обмінятися своїми враженнями, спостереженнями можна вибудувати єдиний погляд на виховання і розвиток дитини, що дуже важливо для сімейних взаємин.

Запис за телефоном: 097-645-60-89.