Розвиваючі заняття для дітей

        Всі, ми, батьки, хочемо, щоб наші дітки були розумними, допитливими, ерудованими, щоб вони швидко навчились читати, писати, рахувати. Розробляються все нові програми і методики навчання і розвитку дітей, які намагаються врахувати вікові особливості психічного розвитку і інтереси дітей. Але кожна дитина своєрідна, розвивається в своєму темпі, у кожної свої задатки, своя історія, своя доля. Ні одна сама ретельно підібрана програма не може підходити всім (чи хоча б більшості).

         В групі Монтессорі  дитина сама собі складає програму навчання, відповідно до свого рівня розвитку. У спеціально створеному розвиваючому середовищі, під час самостійної роботи дитині надається свобода вибору занять, їх тривалість, частота, вибір партнерів по роботі, можливість звернутись за допомогою чи відмовитись від неї. Така надана дитині свобода в майбутньому перетвориться на вміння нестандартно мислити, творчо вирішувати проблеми, протистояти чужому впливу.

         У Монтессорі групі дитина не являється слухачем, пасивно сприймаючим пояснення педагога. Вона активно набуває знання, уміння і навики в ході самостійної діяльності, відштовхуючись від індивідуальних інтересів і бажань.

         Діти з Монтессорі груп без проблем поступають в школу. У них є бажання вчитися і вміння займатися самостійно. Діти вміють концентрувати увагу, слідувати встановленим правилам і спілкуватися з однолітками.

         Кожна дитина по-своєму унікальна і завдання дорослого не загасити цю іскринку таланту!